Hobby on-line

najnowsze artykuły tematyczne

Posted by admin on May - 29 - 2017 | Comments Off
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

rozrywka (18)Współczesny człowiek spędza mnóstwo czasu przed komputerem. Zapewnia on nam rozrywkę i pomaga w pracy. Jednak ma na nas także negatywny wpływ- osłabienie wzroku, wady postawy oraz pogorszenie kontaktu z bliskimi. Ile razy słyszeliśmy lub sami wypowiadaliśmy słowa: “Nie teraz, gram.”?
Czasami trudno jest odciągnąć członka rodziny od komputera i skłonić go do spędzenia wspólnego wieczoru. Jednak co robimy, gdy nam się uda? Siedzimy przed telewizorem? A może zamiast kolejnych kilku godzin spędzonych przed szklanym ekranem lepiej jest wybrać bardziej integrującą rozrywkę?
Co powiecie na gry? Nie, nie komputerowe. Planszowe.
“Ale w to nikt już nie gra, to takie nudne…” Nieprawda! Gry planszowe pobudzają nasz mózg, zmuszają do myślenia i mogą dostarczyć wielu emocji. Kłóciliście się kiedyś z kimś, kto nie chciał wam sprzedać miasta w Monopoly, stając na waszej drodze do bogactwa? A może próbowaliście we trójkę wymyślić słowo w Scrabble’ach?
Rynek gier planszowych nie umiera. Z pewnością potraficie znaleźć taką, gdzie radość z gry będzie czerpała cała wasza rodzina oraz przyjaciele.

Nasze inne artykuły tematyczne:

Comments are closed.